KONST / Litografier / Färglitografi 9851435
nr 985 1435
Färglitografi
signerad, HC-upplaga, Sparvhök, motivet: 35 x 27
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2015
kl 20:22:45
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)